Kamil Benc
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
2+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej zahrady 21 233 m², Bystřice nad Pernštejnem
28 400 000 Kč
(1 338 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
21 233 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Stáj
10 449 000 Kč
(41 796 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej rodinného domu 90 m², Havlíčkův Brod
3 999 000 Kč
(44 433 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
90 m²
Pronájem bytu 4+1 93 m², Světlá nad Sázavou
15 000 Kč za měsíc
(1 935 Kč za m²/rok)
Typ
byty 4+1
Plocha
93 m²
Pronájem kanceláře 63 m², Humpolec
10 500 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
63 m²
Pronájem bytu 3+1 78 m², Havlíčkův Brod
15 000 Kč za měsíc
(2 308 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
78 m²
Prodej specifického pozemku 7 144 m², Věcov
7 349 000 Kč
(1 029 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
7 144 m²
Prodej louky 4 338 m², Věcov
4 499 000 Kč
(1 037 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
4 338 m²
Pronájem garáže 28 m², Havlíčkův Brod
3 000 Kč za měsíc
(1 286 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
28 m²
Prodej chalupy 45 m², Štoky
2 499 000 Kč
(55 533 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
45 m²
1
2
3