Jitka Tlustáková
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 330 m², Černovice
8 249 000 Kč
(24 997 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
330 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m², Třebíč
5 649 000 Kč
(91 113 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
62 m²
Prodej chalupy 180 m², Oslnovice
2 949 000 Kč
(16 383 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
180 m²
Prodej stavebního pozemku 999 m², Jaroměřice nad Rokytnou
1 690 000 Kč
(1 692 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
999 m²
Prodej chaty 16 m², Jemnice
810 000 Kč
(50 625 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
16 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m², Střítež
2 920 000 Kč
(4 991 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
585 m²
Pronájem bytu 2+kk 57 m², Jihlava
14 000 Kč za měsíc
(2 947 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej zahrady 2 780 m², Pelhřimov
2 890 000 Kč
(1 040 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
2 780 m²
Pronájem obchodního prostoru 68 m², Velké Meziříčí
9 900 Kč za měsíc
(1 747 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
68 m²
Pronájem rodinného domu 109 m², Hrotovice
15 000 Kč za měsíc
(1 651 Kč za m²/rok)
Typ
rodinné domy
Plocha
109 m²
1
2