Jiří Slavík
+420 604 331 055
jiri.slavik@zfpa.cz
ZFP Reality, a.s.
+420 608 710 545
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 120 m², Praha - Braník
31 600 160 Kč
(263 335 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Střížkov
8 383 667 Kč
(125 129 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²