1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 310 m², Ludkovice
3 550 000 Kč
(2 710 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 310 m²
Prodej bytu 3+1 66 m², Ústí nad Labem-Neštěmice
1 790 000 Kč
(27 121 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
66 m²
Prodej skladu 5 167 m², Milčice
23 725 000 Kč
(4 592 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
5 167 m²
Prodej chalupy 137 m², Starý Petřín - Nový Petřín
4 400 000 Kč
(32 117 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
137 m²
Prodej rodinného domu 140 m², Katusice - Doubravice
2 900 000 Kč
(20 714 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
140 m²
Prodej stavebního pozemku 1 000 m², Jenčice
3 200 000 Kč
(3 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 000 m²
Prodej rodinného domu 170 m², Vodňany - Pražák
6 825 000 Kč
(40 147 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
170 m²
Prodej rodinného domu 258 m², Bohutín
12 990 000 Kč
(50 349 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
258 m²
Prodej bytu 4+1 146 m², Zlín
8 977 000 Kč
(61 486 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
146 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m², Svoboda nad Úpou - Maršov I
5 999 000 Kč
(65 207 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
92 m²
1
2
3
4
5