Jiří Nekola
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav

    Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav

    info v RK
    • Typ činžovní domy
    • Plocha 380 m²
    Prodej rodinného domu 105 m², Kněžmost

    Prodej rodinného domu 105 m², Kněžmost

    4 200 000 Kč (40 000 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 105 m²
    Prodej bytu 2+kk 44 m², Mladá Boleslav

    Prodej bytu 2+kk 44 m², Mladá Boleslav

    5 500 000 Kč (125 000 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 44 m²
    Prodej rodinného domu 81 m², Libáň

    Prodej rodinného domu 81 m², Libáň

    3 900 000 Kč (48 148 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 81 m²
    Prodej zahrady 389 m², Kosmonosy

    Prodej zahrady 389 m², Kosmonosy

    1 599 000 Kč (4 111 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 389 m²
    Prodej rodinného domu 104 m², Kněžmost

    Prodej rodinného domu 104 m², Kněžmost

    5 900 000 Kč (56 731 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 104 m²
    Prodej rodinného domu 223 m², Turnov

    Prodej rodinného domu 223 m², Turnov

    13 520 000 Kč (60 628 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 223 m²
    Prodej bytu 3+kk 84 m², Mladá Boleslav

    Prodej bytu 3+kk 84 m², Mladá Boleslav

    info v RK
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 84 m²