Jaroslav Šlezingr
    +420 608 764 166
    j.slezingr@patreal.cz
    PATREAL s.r.o.
    PATREAL s.r.o.
    +420 608 764 164

Řadit podle:
    Prodej bytu 1+kk 23 m², Praha - Jinonice

    Prodej bytu 1+kk 23 m², Praha - Jinonice

    4 600 000 Kč (200 000 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 23 m²
    Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín

    Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 123 m²
    Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

    Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 67 m²
    Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

    Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 68 m²
    Prodej rodinného domu 135 m², Suchý

    Prodej rodinného domu 135 m², Suchý

    3 700 000 Kč (27 407 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 135 m²
    Prodej garáže 13 m², Brno

    Prodej garáže 13 m², Brno

    rezervováno
    • Typ garáže
    • Plocha 13 m²
    Prodej bytu 2+kk 36 m², Brno - Žabovřesky

    Prodej bytu 2+kk 36 m², Brno - Žabovřesky

    5 700 000 Kč (158 333 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 36 m²
    Prodej chaty 50 m², Doubravice nad Svitavou

    Prodej chaty 50 m², Doubravice nad Svitavou

    2 690 000 Kč (53 800 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 50 m²
    Prodej rodinného domu 145 m², Rousínov - Kroužek

    Prodej rodinného domu 145 m², Rousínov - Kroužek

    8 900 000 Kč (61 379 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 145 m²
    Prodej rodinného domu 170 m², Velké Hostěrádky

    Prodej rodinného domu 170 m², Velké Hostěrádky

    4 500 000 Kč (26 471 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 170 m²

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4