Jaroslav Budějský
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
3+kk
4+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 75 m², Krhanice
3 499 999 Kč
(46 667 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m², Benešov
8 990 000 Kč
(75 546 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
119 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m², Benešov
8 499 000 Kč
(102 398 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
83 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m², Bystřice
3 200 000 Kč
(3 907 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
819 m²
Prodej pole 11 460 m², Praha
3 590 000 Kč
(313 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
11 460 m²
Prodej chaty 13 m², Bystřice
3 200 000 Kč
(246 154 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
13 m²
Prodej komerčního pozemku 2 362 m², Kosova Hora
3 150 000 Kč
(1 334 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
2 362 m²
Prodej komerčního pozemku 1 369 m², Kosova Hora
1 989 999 Kč
(1 454 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 369 m²
Prodej komerčního pozemku 6 131 m², Kosova Hora
5 990 000 Kč
(977 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
6 131 m²
Prodej skladu 800 m², Kosova Hora
11 129 999 Kč
(13 913 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
800 m²
1
2