Jana Kučerová
+420 775 865 171
kucerova@pegasreal.cz
PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
+420 702 182 482
Uložit
Makléř
Jana Kučerová (PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.)
Od nejdražšího
Developerský projekt, Přítluky - Nové Mlýny
info v RK
Prodej rodinného domu 218 m², Moravany
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
218 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m², Brno - Židenice
6 500 000 Kč
(130 000 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
50 m²