Jan Szajter
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+1 113 m², Český Těšín
3 490 000 Kč
(30 885 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
113 m²
Prodej rodinného domu 214 m², Hrabyně
19 990 000 Kč
(93 411 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
214 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Karviná
1 340 000 Kč
(53 600 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej stavebního pozemku 1 000 m², Stonava
1 490 000 Kč
(1 490 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 000 m²
Prodej bytu 3+1 65 m², Karviná
3 190 000 Kč
(49 077 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
65 m²
Prodej bytu 1+1 37 m², Karviná
1 640 000 Kč
(44 324 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
37 m²
Prodej obchodního prostoru 21 m², Karviná
1 190 000 Kč
(56 667 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
21 m²
Prodej bytu 2+1 51 m², Karviná
2 090 000 Kč
(40 980 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
51 m²
Prodej rodinného domu 120 m², Petřvald
8 890 000 Kč
(74 083 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
Prodej zahrady 258 m², Havířov
340 000 Kč
(1 318 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
258 m²
1
2
3