Jan Moudrý
+420 724 083 925
moudry@pegasreal.cz
PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
+420 702 182 482
2+kk
4+kk
Makléř
Jan Moudrý (PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.)
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 804 m², Březí
5 900 000 Kč
(3 271 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 804 m²
Prodej stavebního pozemku 1 008 m², Jedovnice
5 500 000 Kč
(5 456 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 008 m²
Prodej vinného sklepa 135 m², Josefov
6 000 000 Kč
(44 444 Kč za m²)
Typ
vinný sklep
Plocha
135 m²
Prodej pole 70 028 m², Moravany
1 167 110 Kč
(17 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
70 028 m²
Pronájem bytu 2+kk 48 m², Brno - Trnitá
19 900 Kč za měsíc
(4 975 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Pronájem rodinného domu 85 m², Moravský Krumlov
25 000 Kč za měsíc
(3 529 Kč za m²/rok)
Typ
rodinné domy
Plocha
85 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m², Brno - Ponava
10 550 000 Kč
(150 714 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
70 m²
Prodej rodinného domu 338 m², Dyjákovičky
11 500 000 Kč
(34 024 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
338 m²
Prodej rodinného domu 167 m², Hajany
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
167 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m², Vlasatice
8 800 000 Kč
(73 950 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
119 m²
1
2