Jan Kouřil
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej obchodního prostoru 1 500 m², Tanvald

    Prodej obchodního prostoru 1 500 m², Tanvald

    24 990 000 Kč (16 660 Kč za m²)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 1 500 m²
    Prodej stavebního pozemku 815 m², Malá Skála

    Prodej stavebního pozemku 815 m², Malá Skála

    4 900 000 Kč (6 012 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 815 m²
    Prodej rodinného domu 210 m², Malá Skála

    Prodej rodinného domu 210 m², Malá Skála

    4 900 000 Kč (23 333 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 210 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Albrechtice v Jizerských horách

18 900 000 Kč (31 500 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 600 m²
    Prodej chaty 600 m², Albrechtice v Jizerských horách

    Prodej chaty 600 m², Albrechtice v Jizerských horách

    18 900 000 Kč (31 500 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 600 m²
    Prodej louky 18 695 m², Kořenov

    Prodej louky 18 695 m², Kořenov

    32 716 250 Kč (1 750 Kč za m²)
    • Typ pozemky - trvalý travní porost
    • Plocha 18 695 m²

    • 1
    • 2