Jan Kouřil
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 64 m², Desná
2 390 000 Kč
(37 344 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
64 m²
Prodej stavebního pozemku 2 013 m², Semily
3 522 750 Kč
(1 750 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 013 m²
Prodej komerční nemovitosti 180 m², Plavy
5 900 000 Kč
(32 778 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
180 m²
Prodej chalupy 120 m², Nová Ves nad Nisou
4 900 001 Kč
(40 833 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
120 m²
Prodej chalupy 120 m², Nová Ves nad Nisou
4 900 001 Kč
(40 833 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
120 m²
Prodej pole 69 163 m², Vysoké nad Jizerou
3 400 000 Kč
(49 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
69 163 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Desná
3 990 000 Kč
(26 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej stavebního pozemku 1 791 m², Tanvald
3 690 000 Kč
(2 060 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 791 m²
Prodej chalupy 150 m², Desná
3 990 000 Kč
(26 600 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
150 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Plavy
5 900 000 Kč
(32 778 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
1
2