1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 51 m², Praha 6
8 500 000 Kč
(166 667 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
51 m²
Pronájem bytu 3+kk 76 m², Kladno - Kročehlavy
19 900 Kč za měsíc
(3 142 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej rodinného domu 181 m², Sezimovo Ústí
7 350 000 Kč
(40 608 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
181 m²
Prodej rodinného domu 330 m², Mladá Vožice
5 900 000 Kč
(17 879 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
330 m²
Prodej činžovního domu 330 m², Mladá Vožice
5 900 000 Kč
(17 879 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
330 m²
Prodej chaty 130 m², Bohdaneč u Zbraslavic
9 750 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
130 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Hostivice - Litovice
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+1 74 m², Nový Bor
3 500 000 Kč
(47 297 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
74 m²
Prodej bytu 4+1 100 m², Štětí I
4 490 000 Kč
(44 900 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
100 m²
Prodej bytu 3+1 63 m², Všetaty
4 490 000 Kč
(71 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
63 m²
1
2
3
4
5