Iveta Lednová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 2 015 m², Cítoliby
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 015 m²
Prodej specifického pozemku 3 361 m², Litvínov
info v RK
Typ
ostatní pozemky
Plocha
3 361 m²
Prodej stavebního pozemku 1 008 m², Cítoliby
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 008 m²
Prodej stavebního pozemku 1 007 m², Cítoliby
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 007 m²
Prodej garáže 18 m², Bílina
444 000 Kč
(24 667 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
18 m²
1
2
3