Iveta Lednová
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej specifické nemovitosti 25 m², Chbany

    Prodej specifické nemovitosti 25 m², Chbany

    295 000 Kč (11 800 Kč za m²)
    • Typ ostatní nemovitosti
    • Plocha 25 m²
    Prodej rodinného domu 100 m², Jirkov

    Prodej rodinného domu 100 m², Jirkov

    6 802 500 Kč (68 025 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 100 m²
    Prodej chaty 30 m², Kadaň

    Prodej chaty 30 m², Kadaň

    1 599 000 Kč (53 300 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 30 m²
    Prodej bytu 3+1 76 m², Jirkov

    Prodej bytu 3+1 76 m², Jirkov

    2 449 000 Kč (32 224 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 76 m²
    Prodej bytu 3+1 79 m², Jirkov

    Prodej bytu 3+1 79 m², Jirkov

    2 821 000 Kč (35 709 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 79 m²
    Prodej lesa 18 821 m², Měděnec

    Prodej lesa 18 821 m², Měděnec

    1 100 000 Kč (58 Kč za m²)
    • Typ lesy
    • Plocha 18 821 m²
    Prodej louky 41 016 m², Jirkov

    Prodej louky 41 016 m², Jirkov

    info v RK
    • Typ pozemky - trvalý travní porost
    • Plocha 41 016 m²
    Prodej zahrady 456 m², Údlice

    Prodej zahrady 456 m², Údlice

    1 821 000 Kč (3 993 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 456 m²
    Prodej bytu 3+1 68 m², Klášterec nad Ohří

    Prodej bytu 3+1 68 m², Klášterec nad Ohří

    2 999 000 Kč (44 103 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 68 m²
    Prodej rodinného domu 130 m², Holedeč

    Prodej rodinného domu 130 m², Holedeč

    5 778 300 Kč (44 448 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 130 m²

    • 1
    • 2
    • 3