Iveta Lednová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 4 026 m², Otvice
info v RK
Typ
výroba
Plocha
4 026 m²
Prodej rodinného domu 200 m², Korozluky
7 442 000 Kč
(37 210 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
200 m²
Prodej zahrady 4 112 m², Otvice
7 900 000 Kč
(1 921 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
4 112 m²
Prodej stavebního pozemku 832 m², Droužkovice
2 450 600 Kč
(2 945 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
832 m²
Prodej stavebního pozemku 1 044 m², Radonice
2 521 000 Kč
(2 415 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 044 m²
Prodej zahrady 1 044 m², Radonice
2 521 000 Kč
(2 415 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
1 044 m²
Prodej rodinného domu 105 m², Nezabylice
11 742 000 Kč
(111 829 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
105 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m², Klášterec nad Ohří
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
874 m²
Prodej obchodního prostoru 760 m², Teplice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
760 m²
Pronájem bytu 1+1 35 m², Jirkov
12 000 Kč za měsíc
(4 114 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
35 m²
1
2
3