Ivana Sychrová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
2+kk
2+1
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej specifického pozemku 5 712 m², Nezabudice
565 488 Kč
(99 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
5 712 m²
Prodej pole 412 m², Bzenec
78 000 Kč
(189 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
412 m²
Prodej specifického pozemku 2 544 m², Nezabudice
251 856 Kč
(99 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
2 544 m²
Prodej pole 460 m², Vracov
91 000 Kč
(198 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
460 m²
Prodej stavebního pozemku 730 m², Lubenec
1 825 000 Kč
(2 500 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
730 m²
Prodej pole 194 m², Vracov
63 000 Kč
(325 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
194 m²
Prodej pole 112 m², Vracov
59 000 Kč
(527 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
112 m²
Prodej pole 46 m², Svatobořice-Mistřín
109 000 Kč
(2 370 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
46 m²
Prodej lesa 215 m², Židlochovice
305 000 Kč
(1 419 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
215 m²
Prodej lesa 4 m², Telnice
68 000 Kč
(17 000 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
4 m²
3
4
5
6
7