Ivana Sychrová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
2+kk
2+1
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej pole 6 300 m², Staňkovice
371 700 Kč
(59 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
6 300 m²
Prodej pole 36 m², Moravská Nová Ves
50 000 Kč
(1 389 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
36 m²
Prodej specifického pozemku 21 m², Břeclav
144 000 Kč
(6 857 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
21 m²
Prodej louky 12 023 m², Halenkov
769 472 Kč
(64 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
12 023 m²
Prodej pole 263 m², Břeclav
445 000 Kč
(1 692 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
263 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Kounov
4 860 000 Kč
(32 400 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej rodinného domu 208 m², Jimlín - Zeměchy
4 890 000 Kč
(23 510 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
208 m²
Prodej rodinného domu 209 m², Liběšice
3 710 000 Kč
(17 751 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
209 m²
Prodej louky 3 970 m², Halenkov
258 050 Kč
(65 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
3 970 m²
Prodej louky 734 m², Snědovice
250 000 Kč
(341 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
734 m²
1
2
3
4
5