Ivana Sychrová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
2+kk
2+1
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 150 m², Kounov
4 860 000 Kč
(32 400 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej rodinného domu 209 m², Liběšice
3 710 000 Kč
(17 751 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
209 m²
Prodej louky 3 970 m², Halenkov
258 050 Kč
(65 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
3 970 m²
Prodej louky 734 m², Snědovice
250 000 Kč
(341 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
734 m²
Prodej zahrady 285 m², Brod nad Dyjí
699 000 Kč
(2 453 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
285 m²
Prodej lesa 3 507 m², Lužná
350 000 Kč
(100 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
3 507 m²
Prodej louky 4 463 m², Prlov
307 947 Kč
(69 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
4 463 m²
Prodej pole 418 m², Bzenec
79 000 Kč
(189 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
418 m²
Prodej pole 243 m², Hrušky
59 000 Kč
(243 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
243 m²
Prodej pole 226 m², Týnec
75 000 Kč
(332 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
226 m²
2
3
4
5
6