Iva Tesařová
+420 777 749 499
tesarova@bravis.cz
BRAVIS REALITY s.r.o.
+420 773 400 444
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 450 m², Rozdrojovice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
450 m²
Prodej rodinného domu 157 m², Vyškov - Dědice
9 999 900 Kč
(63 694 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
157 m²
Prodej rodinného domu 102 m², Ořechov
12 500 000 Kč
(122 549 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
102 m²
Prodej chalupy 440 m², Radešín
6 490 000 Kč
(14 750 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
440 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m², Brno - Žebětín
10 990 000 Kč
(109 900 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
100 m²
Prodej rodinného domu 704 m², Příbram na Moravě
5 500 000 Kč
(7 813 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
704 m²
Prodej rodinného domu 158 m², Brno - Židenice
12 500 000 Kč
(79 114 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
158 m²
Prodej stavebního pozemku 1 495 m², Říčky
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 495 m²
Prodej rodinného domu 440 m², Radešín
6 490 000 Kč
(14 750 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
440 m²
Pronájem bytu 3+1 99 m², Brno - Bohunice
20 000 Kč za měsíc
(2 424 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
99 m²
1
2