1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej louky 3 679 m², Železnice
350 000 Kč
(95 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
3 679 m²
Prodej bytu 2+1 58 m², Vítkov
2 590 000 Kč
(44 655 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
58 m²
Prodej bytu 1+1 41 m², Ostrava-Jih
2 770 000 Kč
(67 561 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+1 52 m², Ostrava-Jih
3 570 000 Kč
(68 654 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
52 m²
Prodej rodinného domu 266 m², Liptaň
5 150 000 Kč
(19 361 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
266 m²
Prodej zahrady 2 111 m², Doubrava
1 950 000 Kč
(924 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
2 111 m²
Prodej rodinného domu 350 m², Višňová
15 550 000 Kč
(44 429 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
350 m²
Prodej rodinného domu 160 m², Brušperk
4 200 000 Kč
(26 250 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
160 m²
Prodej rodinného domu 126 m², Suchdol nad Lužnicí
4 410 000 Kč
(35 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
126 m²
Prodej rodinného domu 101 m², Husinec
3 990 000 Kč
(39 505 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
101 m²
1
2
3
4
5