Zpět na domovskou stránku

    Nemovitosti makléře Ing. Radek Panchartek

    Ing. Radek Panchartek
    Ing. Radek Panchartek
    +420 774 606 565
    radek.panchartek@canaba.cz
    CANABA Reality
    CANABA Reality
    +420 844 020 202

Řadit podle:
    Prodej domu na klíč 78 m², Mladá Boleslav - Čejetice

    Prodej domu na klíč 78 m², Mladá Boleslav - Čejetice

    9 392 600 Kč (120 418 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 78 m²
    Prodej rodinného domu 97 m², Čilec

    Prodej rodinného domu 97 m², Čilec

    7 223 000 Kč (74 464 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 97 m²
    Prodej rodinného domu 96 m², Mladá Boleslav - Čejetice

    Prodej rodinného domu 96 m², Mladá Boleslav - Čejetice

    9 971 600 Kč (103 871 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 96 m²
    Prodej rodinného domu 97 m², Litomyšl

    Prodej rodinného domu 97 m², Litomyšl

    6 214 150 Kč (64 063 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 97 m²
    Prodej domu na klíč 200 m², Jílové u Prahy

    Prodej domu na klíč 200 m², Jílové u Prahy

    15 869 650 Kč (79 348 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 200 m²
    Prodej domu na klíč 131 m², Liberec

    Prodej domu na klíč 131 m², Liberec

    4 749 000 Kč (36 252 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 131 m²
    Prodej domu na klíč 97 m², Hradec Králové

    Prodej domu na klíč 97 m², Hradec Králové

    3 749 000 Kč (38 649 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 97 m²
    Prodej domu na klíč 200 m², Praha

    Prodej domu na klíč 200 m², Praha

    7 999 000 Kč (39 995 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 200 m²