1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej chaty 21 m², Praha 6
2 490 000 Kč
(118 571 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
21 m²
Prodej stavebního pozemku 879 m², Třebíč - Račerovice
3 225 000 Kč
(3 669 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
879 m²
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Kladno - Kročehlavy
17 490 Kč za měsíc
(4 036 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Pronájem bytu 1+1 32 m², Kladno
12 490 Kč za měsíc
(4 684 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
32 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Hostivice - Litovice
7 499 000 Kč
(153 041 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 4+1 100 m², Štětí I
4 490 000 Kč
(44 900 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
100 m²
Prodej bytu 2+1 48 m², Ostrava - Zábřeh
3 590 000 Kč
(74 792 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
48 m²
Pronájem bytu 3+1 74 m², Letovice
18 000 Kč za měsíc
(2 919 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
74 m²
Pronájem bytu 3+kk 73 m², Jablonec nad Nisou
13 800 Kč za měsíc
(2 268 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Prodej rodinného domu 255 m², Podmyče
2 625 000 Kč
(10 294 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
255 m²
1
2
3
4
5