Zpět na domovskou stránku

    Nemovitosti makléře Ing. Jiří Mayrich, MBA

    Ing. Jiří Mayrich, MBA
    Ing. Jiří Mayrich, MBA
    +420 721 889 434
    jmayrich@jaros-partners.cz
    Praha
    Praha
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 8 827 m², Liběšice - Dobříčany

    Prodej stavebního pozemku 8 827 m², Liběšice - Dobříčany

    8 000 000 Kč (906 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 8 827 m²
    Prodej chaty 32 m², Kladno - Kročehlavy

    Prodej chaty 32 m², Kladno - Kročehlavy

    2 690 000 Kč (84 063 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 32 m²
    Prodej rodinného domu 160 m², Kladno

    Prodej rodinného domu 160 m², Kladno

    11 990 000 Kč (74 938 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 160 m²
    Prodej bytu 2+kk 48 m², Kladno - Kročehlavy

    Prodej bytu 2+kk 48 m², Kladno - Kročehlavy

    7 190 000 Kč (149 792 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 48 m²
    Prodej bytu 1+1 30 m², Kladno

    Prodej bytu 1+1 30 m², Kladno

    3 690 000 Kč (123 000 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 30 m²
    Prodej chaty 30 m², Kladno

    Prodej chaty 30 m², Kladno

    2 600 000 Kč (86 667 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 30 m²
    Prodej rodinného domu 120 m², Kamenné Žehrovice

    Prodej rodinného domu 120 m², Kamenné Žehrovice

    12 490 000 Kč (104 083 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 120 m²
    Prodej chaty 65 m², Děkov

    Prodej chaty 65 m², Děkov

    2 350 000 Kč (36 154 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 65 m²
    Prodej stavebního pozemku 850 m², Třebichovice

    Prodej stavebního pozemku 850 m², Třebichovice

    4 490 000 Kč (5 282 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 850 m²
    Prodej rodinného domu 150 m², Jedomělice

    Prodej rodinného domu 150 m², Jedomělice

    9 190 000 Kč (61 267 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²

    • 1
    • 2