Ing. Jaromír Walaski
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 81 m², Tvořihráz

    Prodej rodinného domu 81 m², Tvořihráz

    6 500 000 Kč (80 247 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 81 m²
    Prodej zahrady 385 m², Oleksovice

    Prodej zahrady 385 m², Oleksovice

    150 000 Kč (390 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 385 m²
    Prodej rodinného domu 98 m², Bruntál

    Prodej rodinného domu 98 m², Bruntál

    6 250 000 Kč (63 776 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 98 m²
    Prodej rodinného domu 150 m², Znojmo

    Prodej rodinného domu 150 m², Znojmo

    9 500 000 Kč (63 333 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²
    Prodej rodinného domu 60 m², Kravsko

    Prodej rodinného domu 60 m², Kravsko

    3 950 000 Kč (65 833 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 60 m²
    Prodej rodinného domu 87 m², Nedvědice

    Prodej rodinného domu 87 m², Nedvědice

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 87 m²
    Prodej stavebního pozemku 646 m², Kozojídky

    Prodej stavebního pozemku 646 m², Kozojídky

    1 200 000 Kč (1 858 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 646 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 267 m², Rájec-Jestřebí

    Prodej stavebního pozemku 1 267 m², Rájec-Jestřebí

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 267 m²
    Prodej chaty 20 m², Oslnovice

    Prodej chaty 20 m², Oslnovice

    2 650 000 Kč (132 500 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 20 m²
    Prodej stavebního pozemku 938 m², Oleksovice

    Prodej stavebního pozemku 938 m², Oleksovice

    3 001 600 Kč (3 200 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 938 m²

    • 1
    • 2