Ing. David Gergela
+420 606 949 710
david.gergela@zfpa.cz
ZFP Reality, a.s.
+420 608 710 545
3+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+1 76 m², Zlín
5 850 000 Kč
(76 974 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
76 m²
Pronájem bytu 3+kk 84 m², Zlín
18 500 Kč za měsíc
(2 643 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej stavebního pozemku 730 m², Košíky
1 779 999 Kč
(2 438 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
730 m²