Hubert Krejčí
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 160 m², Aš

    Prodej rodinného domu 160 m², Aš

    3 150 000 Kč (19 688 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 160 m²
    Prodej obchodního prostoru 155 m², Cheb

    Prodej obchodního prostoru 155 m², Cheb

    4 200 000 Kč (27 097 Kč za m²)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 155 m²
    Pronájem bytu 2+1 50 m², Aš

    Pronájem bytu 2+1 50 m², Aš

    12 000 Kč za měsíc (2 880 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 50 m²
    Pronájem bytu 1+1 35 m², Aš

    Pronájem bytu 1+1 35 m², Aš

    8 000 Kč za měsíc (2 743 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 35 m²
    Prodej zahrady 2 477 m², Hranice

    Prodej zahrady 2 477 m², Hranice

    1 850 000 Kč (747 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 2 477 m²
    Prodej garáže 21 m², Cheb

    Prodej garáže 21 m², Cheb

    299 000 Kč (14 238 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 21 m²
    Prodej bytu 3+1 118 m², Cheb

    Prodej bytu 3+1 118 m², Cheb

    4 290 000 Kč (36 356 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 118 m²
    Pronájem bytu 1+1 42 m², Luby

    Pronájem bytu 1+1 42 m², Luby

    7 000 Kč za měsíc (2 000 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 42 m²
    Pronájem kanceláře 15 m², Aš

    Pronájem kanceláře 15 m², Aš

    6 000 Kč za měsíc (4 800 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 15 m²