Filip Hadamczik
    +420 722 001 111
    fhadamczik@jaros-partners.cz
    Praha
    Praha
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+1 77 m², Ostrov

    Prodej bytu 2+1 77 m², Ostrov

    3 890 000 Kč (50 519 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 77 m²
    Prodej bytu 2+kk 34 m², Jáchymov

    Prodej bytu 2+kk 34 m², Jáchymov

    3 490 000 Kč (102 647 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 34 m²
    Prodej rodinného domu 315 m², Dalovice - Všeborovice

    Prodej rodinného domu 315 m², Dalovice - Všeborovice

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 315 m²
    Prodej rodinného domu 489 m², Jáchymov

    Prodej rodinného domu 489 m², Jáchymov

    5 999 000 Kč (12 268 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 489 m²
    Prodej činžovního domu 489 m², Jáchymov

    Prodej činžovního domu 489 m², Jáchymov

    5 999 000 Kč (12 268 Kč za m²)
    • Typ činžovní domy
    • Plocha 489 m²
    Prodej rodinného domu 249 m², Jáchymov

    Prodej rodinného domu 249 m², Jáchymov

    4 399 000 Kč (17 667 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 249 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 249 m², Jáchymov

    Prodej nemovitosti pro ubytování 249 m², Jáchymov

    4 399 000 Kč (17 667 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 249 m²
    Prodej bytu 2+kk 38 m², Jáchymov

    Prodej bytu 2+kk 38 m², Jáchymov

    3 290 000 Kč (86 579 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 38 m²
    Prodej bytu 2+kk 54 m², Jáchymov

    Prodej bytu 2+kk 54 m², Jáchymov

    4 490 000 Kč (83 148 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 54 m²
    Prodej bytu 2+kk 64 m², Jáchymov

    Prodej bytu 2+kk 64 m², Jáchymov

    5 590 000 Kč (87 344 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 64 m²

    • 1
    • 2