Filip Děrgel
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 62 m², Bravantice

    Prodej rodinného domu 62 m², Bravantice

    4 290 000 Kč (69 194 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 62 m²
    Prodej bytu 1+1 29 m², Frýdek-Místek

    Prodej bytu 1+1 29 m², Frýdek-Místek

    2 190 000 Kč (75 517 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 29 m²
    Pronájem bytu 2+1 58 m², Bohumín

    Pronájem bytu 2+1 58 m², Bohumín

    8 000 Kč za měsíc (1 655 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 58 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 011 m², Bohumín

    Prodej stavebního pozemku 1 011 m², Bohumín

    1 590 000 Kč (1 573 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 011 m²
    Prodej stavebního pozemku 799 m², Bohumín

    Prodej stavebního pozemku 799 m², Bohumín

    1 250 000 Kč (1 564 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 799 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 743 m², Dolní Lutyně

    Prodej stavebního pozemku 1 743 m², Dolní Lutyně

    2 990 000 Kč (1 715 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 743 m²
    Pronájem obchodního prostoru 50 m², Bohumín

    Pronájem obchodního prostoru 50 m², Bohumín

    15 730 Kč za měsíc (3 775 Kč za m²/rok)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 50 m²
    Pronájem komerčního pozemku 21 000 m², Bohumín

    Pronájem komerčního pozemku 21 000 m², Bohumín

    info v RK
    • Typ pozemky pro komerční výstavbu
    • Plocha 21 000 m²