Dominik Arnošt
    +420 608 065 266
    darnost@jaros-partners.cz
    Praha
    Praha
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+kk 46 m², Unhošť

    Prodej bytu 2+kk 46 m², Unhošť

    4 590 000 Kč (99 783 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 46 m²
    Prodej bytu 2+kk 55 m², Praha - Prosek

    Prodej bytu 2+kk 55 m², Praha - Prosek

    7 990 000 Kč (145 273 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 55 m²
    Prodej apartmánu 92 m², Bedřichov

    Prodej apartmánu 92 m², Bedřichov

    13 990 000 Kč (152 065 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 92 m²
    Prodej apartmánu 60 m², Bedřichov

    Prodej apartmánu 60 m², Bedřichov

    8 990 000 Kč (149 833 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 60 m²
    Prodej apartmánu 60 m², Strážné

    Prodej apartmánu 60 m², Strážné

    8 990 000 Kč (149 833 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 60 m²
    Prodej apartmánu 80 m², Strážné

    Prodej apartmánu 80 m², Strážné

    12 490 000 Kč (156 125 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 80 m²
    Prodej apartmánu 94 m², Strážné

    Prodej apartmánu 94 m², Strážné

    14 990 000 Kč (159 468 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 94 m²
    Prodej bytu 3+kk 101 m², Strážné

    Prodej bytu 3+kk 101 m², Strážné

    15 990 000 Kč (158 317 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 101 m²
    Prodej apartmánu 101 m², Strážné

    Prodej apartmánu 101 m², Strážné

    15 990 000 Kč (158 317 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 101 m²
    Prodej bytu 3+kk 92 m², Bedřichov

    Prodej bytu 3+kk 92 m², Bedřichov

    13 990 000 Kč (152 065 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 92 m²

    • 1
    • 2