Denisa Hajžmanová
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 3+1 73 m², Praha 9

    Prodej bytu 3+1 73 m², Praha 9

    7 699 000 Kč (105 466 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 73 m²
    Prodej rodinného domu 119 m², Město Touškov

    Prodej rodinného domu 119 m², Město Touškov

    6 299 000 Kč (52 933 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 119 m²
    Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha 12

    Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha 12

    9 490 000 Kč (193 673 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 49 m²
    Prodej rodinného domu 185 m², Křenice

    Prodej rodinného domu 185 m², Křenice

    18 890 000 Kč (102 108 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 185 m²
    Prodej rodinného domu 189 m², Nýrsko

    Prodej rodinného domu 189 m², Nýrsko

    7 990 000 Kč (42 275 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 189 m²
    Prodej bytu 3+1 62 m², Plzeň 1

    Prodej bytu 3+1 62 m², Plzeň 1

    5 849 000 Kč (94 339 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 62 m²
    Prodej rodinného domu 120 m², Roztoky

    Prodej rodinného domu 120 m², Roztoky

    17 999 000 Kč (149 992 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 120 m²
    Prodej rodinného domu 67 m², Praha 20

    Prodej rodinného domu 67 m², Praha 20

    15 375 000 Kč (229 478 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 67 m²