1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 150 m², Jizbice
7 899 000 Kč
(52 660 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
Prodej bytu 3+1 116 m², Brno - Staré Brno
14 700 000 Kč
(126 724 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
116 m²
Pronájem bytu 1+1 52 m², Znojmo
9 500 Kč za měsíc
(2 192 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+1 62 m², Krupka - Maršov
1 250 000 Kč
(20 161 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Ostrava - Hrabůvka
3 900 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+1 62 m², Krupka - Maršov
1 250 000 Kč
(20 161 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Pronájem bytu 2+1 62 m², Praha 1
dohodou
Typ
byty 2+1
Plocha
62 m²
Prodej rodinného domu 177 m², Nezabudice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
177 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Hostivice - Litovice
7 499 000 Kč
(153 041 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 4+1 100 m², Štětí I
4 490 000 Kč
(44 900 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
100 m²
1
2
3
4
5