1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem bytu 1+1 36 m², České Budějovice 2
10 000 Kč za měsíc
(3 333 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
36 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², České Budějovice 3
8 100 000 Kč
(106 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej rodinného domu 141 m², Babice
12 499 000 Kč
(88 645 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
141 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², České Budějovice 3
6 690 000 Kč
(101 364 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej rodinného domu 265 m², Roudné
9 990 000 Kč
(37 698 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
265 m²
Pronájem bytu 2+1 65 m², Zlín - Mladcová
12 000 Kč za měsíc
(2 215 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
65 m²
Prodej rodinného domu 121 m², Vacenovice
4 548 424 Kč
(37 590 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
121 m²
Prodej rodinného domu 295 m², Hora Svatého Šebestiána
6 690 000 Kč
(22 678 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
295 m²
Pronájem bytu 1+1 34 m², Brno - Královo Pole
11 900 Kč za měsíc
(4 200 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
34 m²
Prodej rodinného domu 186 m², Liberec
13 990 000 Kč
(75 215 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
186 m²
1
2
3
4
5