Danuše Navrátilová
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+1 58 m², Loučná nad Desnou

    Prodej bytu 2+1 58 m², Loučná nad Desnou

    2 300 000 Kč (39 655 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 58 m²
    Prodej chaty 62 m², Rapotín

    Prodej chaty 62 m², Rapotín

    2 800 000 Kč (45 161 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 62 m²
    Prodej rodinného domu 159 m², Olomouc

    Prodej rodinného domu 159 m², Olomouc

    7 990 000 Kč (50 252 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 159 m²
    Prodej atypického bytu 70 m², Olomouc

    Prodej atypického bytu 70 m², Olomouc

    info v RK
    • Typ atypické byty
    • Plocha 70 m²
    Prodej chaty 35 m², Domašov nad Bystřicí

    Prodej chaty 35 m², Domašov nad Bystřicí

    1 750 000 Kč (50 000 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 35 m²
    Prodej bytu 1+kk 31 m², Vrbno pod Pradědem

    Prodej bytu 1+kk 31 m², Vrbno pod Pradědem

    info v RK
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 31 m²
    Prodej chalupy 200 m², Mikulovice

    Prodej chalupy 200 m², Mikulovice

    info v RK
    • Typ chalupa
    • Plocha 200 m²
    Prodej rodinného domu 240 m², Moravičany

    Prodej rodinného domu 240 m², Moravičany

    6 700 000 Kč (27 917 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 240 m²
    Prodej činžovního domu 410 m², Prostějov

    Prodej činžovního domu 410 m², Prostějov

    info v RK
    • Typ činžovní domy
    • Plocha 410 m²
    Prodej pole 25 164 m², Spělkov

    Prodej pole 25 164 m², Spělkov

    862 000 Kč (34 Kč za m²)
    • Typ zemědělská půda
    • Plocha 25 164 m²

    • 1
    • 2