Daniel Maciuch
    +420 603 177 776
    dan@metr2reality.cz
    metr2 reality s.r.o.
    metr2 reality s.r.o.
    +420 724 731 324
    info@metr2reality.cz

    Vyberte
    Vyberte
    Vyberte
    Daniel Maciuch (metr2 reality s.r.o.)

    Řadit podle:
    Prodej bytu 5+kk 180 m², Olomouc - Hejčín

    Prodej bytu 5+kk 180 m², Olomouc - Hejčín

    info v RK
    • Typ byty 5+kk
    • Plocha 180 m²
    Prodej bytu 3+1 74 m², Olomouc - Nová Ulice

    Prodej bytu 3+1 74 m², Olomouc - Nová Ulice

    5 750 000 Kč (77 703 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 74 m²
    Prodej bytu 2+1 70 m², Olomouc - Neředín

    Prodej bytu 2+1 70 m², Olomouc - Neředín

    6 700 000 Kč (95 714 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 70 m²
    Prodej bytu 3+1 72 m², Hlubočky - Mariánské Údolí

    Prodej bytu 3+1 72 m², Hlubočky - Mariánské Údolí

    4 490 000 Kč (62 361 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 72 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 330 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice

12 490 000 Kč (37 848 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 330 m²
    Prodej vily 678 m², Olomouc - Nová Ulice

    Prodej vily 678 m², Olomouc - Nová Ulice

    info v RK
    • Typ vila
    • Plocha 678 m²
    Prodej bytu 3+1 82 m², Olomouc

    Prodej bytu 3+1 82 m², Olomouc

    6 500 000 Kč (79 268 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 82 m²
    Prodej bytu 2+kk 68 m², Olomouc - Slavonín

    Prodej bytu 2+kk 68 m², Olomouc - Slavonín

    6 390 000 Kč (93 971 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 68 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 3 300 m², Olomouc

    Prodej nemovitosti pro ubytování 3 300 m², Olomouc

    info v RK
    • Typ ubytování
    • Plocha 3 300 m²
    Prodej bytu 3+1 77 m², Olomouc - Hejčín

    Prodej bytu 3+1 77 m², Olomouc - Hejčín

    6 800 000 Kč (88 312 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 77 m²

    • 1
    • 2