Dagmar Machová
    +420 773 022 220
    info@explicitreality.cz
    EXPLICIT REALITY Zlín
    EXPLICIT REALITY Zlín
    +420 773 022 220

Řadit podle:
    Prodej bytu 3+kk 83 m², Zlín

    Prodej bytu 3+kk 83 m², Zlín

    9 222 640 Kč (111 116 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 83 m²
    Prodej bytu 1+kk 55 m², Zlín

    Prodej bytu 1+kk 55 m², Zlín

    7 007 392 Kč (127 407 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 55 m²
    Prodej bytu 2+kk 83 m², Zlín

    Prodej bytu 2+kk 83 m², Zlín

    9 222 640 Kč (111 116 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 83 m²
    Prodej bytu 2+kk 98 m², Zlín

    Prodej bytu 2+kk 98 m², Zlín

    9 952 107 Kč (101 552 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 98 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 003 m², Březnice

    Prodej stavebního pozemku 1 003 m², Březnice

    4 672 500 Kč (4 659 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 003 m²
    Prodej stavebního pozemku 7 772 m², Slušovice

    Prodej stavebního pozemku 7 772 m², Slušovice

    1 350 Kč za m²
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 7 772 m²
    Prodej bytu 2+kk 58 m², Zlín

    Prodej bytu 2+kk 58 m², Zlín

    7 350 392 Kč (126 731 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 58 m²
    Pronájem bytu 2+kk 87 m², Zlín

    Pronájem bytu 2+kk 87 m², Zlín

    17 700 Kč za měsíc (2 441 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 87 m²
    Pronájem bytu 1+kk 29 m², Zlín

    Pronájem bytu 1+kk 29 m², Zlín

    9 000 Kč za měsíc (3 724 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 29 m²