Bc. Monika Feilerová
    +420 776 468 341
    feilerova@pegasreal.cz
    PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
    PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
    +420 702 182 482
    info@pegasreal.cz

    Vyberte
    Vyberte
    Vyberte
    Bc. Monika Feilerová (PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.)

    Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 217 m², Brno - Židenice

    Prodej rodinného domu 217 m², Brno - Židenice

    10 490 000 Kč (48 341 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 217 m²
    Pronájem rodinného domu 120 m², Brno - Královo Pole

    Pronájem rodinného domu 120 m², Brno - Královo Pole

    33 000 Kč za měsíc (3 300 Kč za m²/rok)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 120 m²
    Prodej rodinného domu 131 m², Veverská Bítýška

    Prodej rodinného domu 131 m², Veverská Bítýška

    14 190 000 Kč (108 321 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 131 m²