Bc. Michal Skála
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 262 m², Ořech

    Prodej rodinného domu 262 m², Ořech

    23 175 000 Kč (88 454 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 262 m²
    Prodej bytu 1+kk 23 m², Praha-Zličín

    Prodej bytu 1+kk 23 m², Praha-Zličín

    5 500 000 Kč (239 130 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 23 m²
    Pronájem bytu 1+kk 23 m², Praha-Zličín

    Pronájem bytu 1+kk 23 m², Praha-Zličín

    15 000 Kč za měsíc (7 826 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 23 m²
    Prodej činžovního domu 709 m², Praha 8

    Prodej činžovního domu 709 m², Praha 8

    45 000 000 Kč (63 470 Kč za m²)
    • Typ činžovní domy
    • Plocha 709 m²
    Pronájem bytu 1+kk 24 m², Praha-Zličín

    Pronájem bytu 1+kk 24 m², Praha-Zličín

    16 000 Kč za měsíc (8 000 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 24 m²
    Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha-Zličín

    Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha-Zličín

    5 600 000 Kč (233 333 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 24 m²
    Prodej kanceláře 401 m², Praha 15

    Prodej kanceláře 401 m², Praha 15

    41 000 000 Kč (102 244 Kč za m²)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 401 m²