Bc. Jiří Botula
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
3+1
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 801 m², Uherský Brod
1 125 000 Kč
(1 404 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
801 m²
Prodej chaty 15 m², Uherský Brod
1 125 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
15 m²
Prodej rodinného domu 80 m², Slušovice
4 500 000 Kč
(56 250 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
80 m²
Prodej garážového stání 15 m², Zlín
790 000 Kč
(52 667 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
15 m²
Prodej stavebního pozemku 576 m², Zlín
1 999 000 Kč
(3 470 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
576 m²
Prodej stavebního pozemku 884 m², Přerov
2 371 000 Kč
(2 682 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
884 m²
Prodej zahrady 824 m², Kostelany
275 000 Kč
(334 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
824 m²
Prodej lesa 6 855 m², Jestřebí
259 000 Kč
(38 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
6 855 m²
Pronájem výrobního prostoru 511 m², Vsetín
120 000 Kč za měsíc
(2 818 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
511 m²
Pronájem obchodního prostoru 511 m², Vsetín
120 000 Kč za měsíc
(2 818 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
511 m²
1
2
3