Bc. Jiří Botula
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Pronájem bytu 3+1 72 m², Zlín

    Pronájem bytu 3+1 72 m², Zlín

    16 000 Kč za měsíc (2 667 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 72 m²
    Prodej bytu 4+1 79 m², Ostrava-Jih

    Prodej bytu 4+1 79 m², Ostrava-Jih

    5 170 000 Kč (65 443 Kč za m²)
    • Typ byty 4+1
    • Plocha 79 m²
    Prodej bytu 1+1 36 m², Zlín

    Prodej bytu 1+1 36 m², Zlín

    3 800 000 Kč (105 556 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 36 m²
    Prodej zahrady 901 m², Bezuchov

    Prodej zahrady 901 m², Bezuchov

    199 000 Kč (221 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 901 m²
    Pronájem bytu 4+1 79 m², Ostrava-Jih

    Pronájem bytu 4+1 79 m², Ostrava-Jih

    18 000 Kč za měsíc (2 734 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 4+1
    • Plocha 79 m²
    Prodej rodinného domu 120 m², Zlín

    Prodej rodinného domu 120 m², Zlín

    1 999 000 Kč (16 658 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 120 m²
    Prodej bytu 4+1 125 m², Uherský Brod

    Prodej bytu 4+1 125 m², Uherský Brod

    info v RK
    • Typ byty 4+1
    • Plocha 125 m²
    Prodej bytu 5+kk 125 m², Uherský Brod

    Prodej bytu 5+kk 125 m², Uherský Brod

    info v RK
    • Typ byty 5+kk
    • Plocha 125 m²
    Prodej bytu 5+1 150 m², Zlín

    Prodej bytu 5+1 150 m², Zlín

    11 400 000 Kč (76 000 Kč za m²)
    • Typ byty 5+1
    • Plocha 150 m²
    Prodej zahrady 495 m², Javorník

    Prodej zahrady 495 m², Javorník

    680 000 Kč (1 374 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 495 m²

    • 1
    • 2
    • 3