Anton Alexejev
    +420 775 185 515
    alexejev@pegasreal.cz
    PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
    PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
    +420 702 182 482
    info@pegasreal.cz

    Vyberte
    Vyberte
    Vyberte
    Anton Alexejev (PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.)

    Řadit podle:
    Prodej vily 107 m², Kapellen, Rakousko

    Prodej vily 107 m², Kapellen, Rakousko

    6 650 000 Kč (62 150 Kč za m²)
    • Typ vila
    • Plocha 107 m²
    Prodej bytu 3+kk 72 m², Brno - Černá Pole

    Prodej bytu 3+kk 72 m², Brno - Černá Pole

    8 475 000 Kč (117 708 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 72 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 689 m², Havlíčkův Brod

    Prodej stavebního pozemku 2 689 m², Havlíčkův Brod

    14 900 000 Kč (5 541 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 689 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 689 m², Havlíčkův Brod

    Prodej stavebního pozemku 2 689 m², Havlíčkův Brod

    14 990 000 Kč (5 575 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 689 m²