Anna Kozlova
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej chalupy 118 m², Tanvald

    Prodej chalupy 118 m², Tanvald

    info v RK
    • Typ chalupa
    • Plocha 118 m²
    Prodej rodinného domu 208 m², Jablonec nad Nisou

    Prodej rodinného domu 208 m², Jablonec nad Nisou

    12 000 000 Kč (57 692 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 208 m²
    Prodej rodinného domu 170 m², Osečná

    Prodej rodinného domu 170 m², Osečná

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 170 m²
    Prodej zahrady 2 291 m², Hrádek nad Nisou

    Prodej zahrady 2 291 m², Hrádek nad Nisou

    1 882 800 Kč (822 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 2 291 m²
    Prodej stavebního pozemku 963 m², Radčice

    Prodej stavebního pozemku 963 m², Radčice

    1 976 000 Kč (2 052 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 963 m²
    Prodej komerčního pozemku 225 m², Frýdlant

    Prodej komerčního pozemku 225 m², Frýdlant

    749 000 Kč (3 329 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro komerční výstavbu
    • Plocha 225 m²
    Prodej louky 2 749 m², Janův Důl

    Prodej louky 2 749 m², Janův Důl

    619 800 Kč (225 Kč za m²)
    • Typ pozemky - trvalý travní porost
    • Plocha 2 749 m²
    Prodej zahrady 4 214 m², Benecko

    Prodej zahrady 4 214 m², Benecko

    1 143 500 Kč (271 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 4 214 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 334 m², Zásada

    Prodej stavebního pozemku 1 334 m², Zásada

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 334 m²
    Pronájem kanceláře 95 m², Liberec (nečleněné město)

    Pronájem kanceláře 95 m², Liberec (nečleněné město)

    info v RK
    • Typ kanceláře
    • Plocha 95 m²

    • 1
    • 2