Aneta Bubnová
    +420 724 079 578
    aneta.bubnova@buben-homes.cz
    BUBEN HOMES s.r.o.
    BUBEN HOMES s.r.o.
    +420 737 157 499

Řadit podle:
    Pronájem bytu 2+1 50 m², Tachov

    Pronájem bytu 2+1 50 m², Tachov

    14 000 Kč za měsíc (3 360 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 50 m²
    Pronájem garáže 21 m², Tachov

    Pronájem garáže 21 m², Tachov

    3 000 Kč za měsíc (1 714 Kč za m²/rok)
    • Typ garáže
    • Plocha 21 m²
    Prodej chaty 15 m², Tachov

    Prodej chaty 15 m², Tachov

    599 000 Kč (39 933 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 15 m²
    Prodej zahrady 425 m², Tachov

    Prodej zahrady 425 m², Tachov

    599 000 Kč (1 409 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 425 m²
    Prodej bytu 1+1 40 m², Bor

    Prodej bytu 1+1 40 m², Bor

    2 190 000 Kč (54 750 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 40 m²
    Pronájem bytu 2+kk 75 m², Studánka

    Pronájem bytu 2+kk 75 m², Studánka

    11 000 Kč za měsíc (1 760 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 75 m²
    Prodej bytu 3+1 59 m², Tachov

    Prodej bytu 3+1 59 m², Tachov

    3 799 000 Kč (64 390 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 59 m²
    Pronájem bytu 1+1 29 m², Planá

    Pronájem bytu 1+1 29 m², Planá

    9 500 Kč za měsíc (3 931 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 29 m²
    Prodej zahrady 365 m², Tachov

    Prodej zahrady 365 m², Tachov

    749 000 Kč (2 052 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 365 m²
    Pronájem bytu 2+1 51 m², Planá

    Pronájem bytu 2+1 51 m², Planá

    10 500 Kč za měsíc (2 471 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 51 m²

    • 1
    • 2