1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 49 m², Hostivice - Litovice
7 499 000 Kč
(153 041 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej rodinného domu 160 m², Cítov
11 300 000 Kč
(70 625 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
160 m²
Prodej bytu 4+1 100 m², Štětí I
4 490 000 Kč
(44 900 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
100 m²
Prodej bytu 3+1 63 m², Všetaty
4 490 000 Kč
(71 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
63 m²
Prodej stavebního pozemku 1 310 m², Ludkovice
3 550 000 Kč
(2 710 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 310 m²
Prodej rodinného domu 140 m², Katusice - Doubravice
2 900 000 Kč
(20 714 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
140 m²
Prodej stavebního pozemku 1 000 m², Jenčice
3 200 000 Kč
(3 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 000 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha 9
7 990 000 Kč
(204 872 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej stavebního pozemku 1 064 m², Třebíč - Račerovice
3 904 000 Kč
(3 669 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 064 m²
Prodej chaty 21 m², Praha 6
2 490 000 Kč
(118 571 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
21 m²
1
2
3
4
5