Aleš Procházka
+420 603 400 618
aprochazka@jaros-partners.cz
Praha
+420 731 616 155
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 40 m², Hořovice
4 390 000 Kč
(109 750 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Pronájem bytu 2+kk 40 m², Hořovice
14 900 Kč za měsíc
(4 470 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Prodej rodinného domu 136 m², Loděnice - Jánská
9 490 000 Kč
(69 779 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
136 m²
Prodej stavebního pozemku 915 m², Loděnice
6 690 000 Kč
(7 311 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
915 m²
Prodej kanceláře 228 m², Beroun-Zavadilka
14 600 000 Kč
(64 035 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
228 m²
Prodej stavebního pozemku 2 088 m², Unhošť
8 490 000 Kč
(4 066 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 088 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m², Lidice
7 490 000 Kč
(9 145 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
819 m²
Prodej vícegeneračního domu 535 m², Sýkořice
24 900 000 Kč
(46 542 Kč za m²)
Typ
vícegenerační dům
Plocha
535 m²
Prodej stavebního pozemku 1 294 m², Rokycany - Borek
3 950 000 Kč
(3 053 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 294 m²
Prodej rodinného domu 535 m², Sýkořice
26 900 000 Kč
(50 280 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
535 m²