Alena Burešová
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej chaty 17 m², Chodov

    Prodej chaty 17 m², Chodov

    1 621 000 Kč (95 353 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 17 m²
    Prodej bytu 1+1 53 m², Karlovy Vary

    Prodej bytu 1+1 53 m², Karlovy Vary

    2 500 000 Kč (47 170 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 53 m²
    Prodej bytu 3+kk 90 m², Cheb

    Prodej bytu 3+kk 90 m², Cheb

    5 450 000 Kč (60 556 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 90 m²
    Prodej rodinného domu 155 m², Kraslice

    Prodej rodinného domu 155 m², Kraslice

    3 500 000 Kč (22 581 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 155 m²
    Prodej bytu 3+kk 62 m², Sokolov

    Prodej bytu 3+kk 62 m², Sokolov

    2 940 000 Kč (47 419 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 62 m²
    Prodej zahrady 63 m², Nové Sedlo

    Prodej zahrady 63 m², Nové Sedlo

    350 000 Kč (5 556 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 63 m²
    Prodej bytu 3+1 76 m², Sokolov

    Prodej bytu 3+1 76 m², Sokolov

    3 650 000 Kč (48 026 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 76 m²
    Prodej bytu 3+1 51 m², Svatava

    Prodej bytu 3+1 51 m², Svatava

    2 120 000 Kč (41 569 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 51 m²
    Prodej bytu 2+1 59 m², Krajková

    Prodej bytu 2+1 59 m², Krajková

    1 880 000 Kč (31 864 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 59 m²
    Prodej garáže 24 m², Habartov

    Prodej garáže 24 m², Habartov

    320 000 Kč (13 333 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 24 m²

    • 1
    • 2