Prodej vily 285 m², Split, Chorvatsko

- Adresa Split, Chorvatsko
- Ev. č. RT1222-00921
- Typ vila
- Plocha 285 m²
1 600 000 EUR (5 614 EUR za m²)
Prodej vily 285 m², Split, Chorvatsko
Místo: Split. Rok výstavby: 2022. Moře: 0,5 km. Centrum města: 10 km. Vnitřní plocha: 285 m2. Velikost pozemku: 813 m2. Ložnice: 4. Koupelny: 4. Klimatizace. Bazén: 36 m2.
Mimořádně nehospodárná G
Údaje k nemovitosti
| Kategorie | Vila |
| Lokalita | Split, Chorvatsko |
| Velikost | 4 pokoje |
| Užitná plocha | 285 m² |
| Plocha pozemku | 813 m² |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Typ domu | Patrový |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Balkón | ano |
| Terasa | ano |
| Bazén | ano |
Transparent reality
Prosecká 524/26
Praha 8
+420 608 995 000
info@transparentreality.cz
Zobraz 222 nabídek
Prosecká 524/26
Praha 8
+420 608 995 000
info@transparentreality.cz
Zobraz 222 nabídek