Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře ZFP Reality, a.s.
ZFP Reality, a.s.
+420 608 710 545
info@zfpreality.cz
náměstí T. G. Masaryka 3048/10a
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 117 m², Praha - Holešovice
19 500 000 Kč
(166 667 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
117 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m², Brno - Starý Lískovec
10 976 175 Kč
(105 540 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
104 m²
Prodej bytu 4+1 76 m², Zlín
5 850 000 Kč
(76 974 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
76 m²
Prodej rodinného domu 136 m², Bedřichov
7 290 000 Kč
(53 603 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
136 m²
Prodej rodinného domu 137 m², Světlá
3 790 000 Kč
(27 664 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
137 m²
Prodej rodinného domu 190 m², Fulnek
6 389 513 Kč
(33 629 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
190 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 978 m², Karlovice
5 302 500 Kč
(5 422 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
978 m²
Prodej stavebního pozemku 2 142 m², Oznice
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 142 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m², Ostrava - Moravská Ostrava
5 000 000 Kč
(87 719 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
57 m²
Prodej rodinného domu 120 m², Praha - Braník
31 600 160 Kč
(263 335 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
2
3
4
5
6