Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře ZFP Reality, a.s.
ZFP Reality, a.s.
+420 608 710 545
info@zfpreality.cz
náměstí T. G. Masaryka 3048/10a
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 94 m², Brušperk
10 650 564 Kč
(113 304 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
94 m²
Prodej rodinného domu 111 m², Kravsko
3 354 880 Kč
(30 224 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
111 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Valašské Meziříčí
2 600 000 Kč
(76 471 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej zahrady 204 m², Hlučín
info v RK
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
204 m²
Prodej rodinného domu 280 m², Rostěnice-Zvonovice - Rostěnice
8 999 999 Kč
(32 143 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
280 m²
Prodej rodinného domu 450 m², Rozstání
26 499 999 Kč
(58 889 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
450 m²
Prodej rodinného domu 116 m², Bříství
15 426 780 Kč
(132 989 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
116 m²
Prodej bytu 2+1 65 m², Frýdlant
2 990 000 Kč
(46 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
65 m²
Prodej kanceláře 355 m², Prostějov
14 977 224 Kč
(42 189 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
355 m²
Prodej rodinného domu 121 m², Brušperk
2 651 250 Kč
(21 911 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
121 m²
1
2
3
4
5