Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře ZFP Reality, a.s.
ZFP Reality, a.s.
+420 608 710 545
info@zfpreality.cz
náměstí T. G. Masaryka 3048/10a
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 78 m², Praha - Vršovice
11 657 014 Kč
(149 449 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
78 m²
Pronájem bytu 3+kk 65 m², Jeseník - Bukovice
13 000 Kč za měsíc
(2 400 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
65 m²
Prodej stavebního pozemku 535 m², Brno - Tuřany
15 290 000 Kč
(28 579 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
535 m²
Prodej rodinného domu 314 m², Březník
4 082 925 Kč
(13 003 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
314 m²
Pronájem bytu 2+kk 39 m², Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou
13 500 Kč za měsíc
(4 154 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
39 m²
Prodej rodinného domu 300 m², Němčice nad Hanou
5 970 615 Kč
(19 902 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
300 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m², Kopřivnice
2 249 321 Kč
(2 488 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
904 m²
Prodej zahrady 204 m², Hlučín
info v RK
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
204 m²
Prodej rodinného domu 40 m², Rousínov - Královopolské Vážany
2 704 275 Kč
(67 607 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
40 m²
Prodej stavebního pozemku 2 921 m², Prakšice
3 181 500 Kč
(1 089 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 921 m²
1
2
3
4
5